Akademia Judo Rzeszów triumfuje, zdobywając V miejsce na Międzynarodowym Turnieju Judo w Bochni

26 edycja Międzynarodowego Turnieju Judo, która zakończyła sezon, miała miejsce w mieście Bochnia. Akademia Judo Rzeszów zapisała się na liście triumfatorów, zdobywając piękny puchar za zajęcie V miejsca spośród 41 uczestniczących klubów. Nagroda ta ma teraz ozdobić „Gablotę Chwały” Akademii.

W turnieju wzięło udział prawie 500 zawodników reprezentujących kluby z 4 różnych krajów: Polski, Słowacji, Ukrainy i Irlandii. Każdy z nich walczył o zwycięstwo, lecz to wychowankowie Akademii Judo Rzeszów szczególnie zasłużyli na uznanie.

Reprezentanci Akademii Judo Rzeszów wrócili z turnieju z imponującym dorobkiem medali. Złote medale zdobyli Maciej Kołodziejski walczący w kategorii U13 wagi 46 kg, Filip Jurkowski w kategorii U15 wagi 55 kg, Jakub Kołodziejski również w kategorii U15, ale wagi 60 kg oraz Adam Dębski rywalizujący w kategorii U15 wagi 66 kg.

Srebro zdobyło czworo zawodników Akademii. Szczepan Filip rywalizujący w kategorii U15 wagi 46 kg, Przemysław Lew walczący w kategorii U15 wagi 73 kg, Emilia Michońska w kategorii U11 oraz Kornel Połomski również reprezentujący kategorię U11. Każdy z nich przyczynił się do końcowego sukcesu Akademii Judo Rzeszów.