Zarządzanie miejscami parkingowymi w CH Plaza Rzeszów – nowoczesne rozwiązania dla wygody klientów

W systemie zarządzania parkingami, który ma zostać wprowadzony wewnątrz rzeszowskiego centrum handlowego Plaza, zastosowano innowacyjne rozwiązania. Celem tej nowości jest umożliwienie klientom łatwiejszego dostępu do miejsc parkingowych. Przy użyciu najnowszych technologii, takich jak urządzenia mobilne, liczba dostępnych miejsc parkingowych zostanie zwiększona. Tym samym proces robienia zakupów i korzystania z usług oferowanych przez CH Plaza stanie się bardziej płynny i prosty. Warto odnotować, że podobne rozwiązanie zostało już zastosowane przez E.leclerc, hipermarket sąsiadujący z Plazą.

CH Plaza Rzeszów planuje wprowadzenie nowego systemu parkingowego w okresie letnim. Jest to odpowiedź na liczne skargi klientów dotyczące braku miejsc parkingowych. Sytuacja ta była spowodowana przez osoby pozostawiające swoje pojazdy na parkingach centrum handlowego przez wiele godzin, które często załatwiały swoje sprawy w okolicznych urzędach i firmach. Nowy system ma na celu zwiększenie ilości dostępnych miejsc parkingowych dla rzeczywistych klientów centrum handlowego.

Odnośnie funkcjonowania nowego systemu, będzie on zarządzany przez firmę Apcoa. Będzie opierał się na tradycyjnych parkomatach oraz na nowoczesnej aplikacji mobilnej APCOA FLOW, dostępnej dla użytkowników systemów Android i iOS. W CH Plaza Rzeszów planuje się umieszczenie co najmniej 8 parkomatów, które będą rozmieszczone przy wszystkich wejściach do centrum handlowego oraz na parkingu wielopoziomowym. Klienci nie będą musieli zostawiać biletu parkingowego za szybą swojego pojazdu – wystarczy, że zarejestrują swój pojazd w parkomacie lub za pomocą wspomnianej aplikacji.