Potańcówki miejskie dla seniorów ponownie na rzeszowskich bulwarach

Seniorzy z Rzeszowa oraz okolic z pewnością ucieszą się tą informacją. Dom Kultury w Rzeszowie zakomunikował, że już 25 lipca w niedzielę odbędzie się pierwsza potańcówka. Wydarzenie odbędzie się w ramach ponownej organizacji Potańcówek Miejskich dla Seniorów. Seniorzy mogą wziąć udział w wakacyjnych zabawach całkowicie bezpłatnie.

Dom Kultury w Rzeszowie organizatorem Potańcówek Miejskich

Już w najbliższą niedzielę 25 lipca wszyscy chętni seniorzy będą mogli wziąć udział w imprezie zorganizowanej przez Rzeszowski Dom Kultury. Wydarzenia związane z potańcówkami wchodzą w skład większej akcji miejskiej pt. „Atrakcje na wakacje”. W ramach tej akcji w okresie letnim na terenie Rzeszowa odbędzie się ponad 250 różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Wstęp oraz darmowy udział przewidziany jest dla wszystkich chętnych osób, które ukończyły 60 rok życia.

Pierwsza impreza tego typu odbędzie się 25 lipca. Jednak już teraz organizatorzy ogłosili datę kolejnego wydarzenia tego typu. Odbędzie się ono w sobotę 14 sierpnia. Miejscem obu Potańcówek Miejskich w Rzeszowie będzie Park Kultury i Wypoczynku na Bulwarach. Warto zaznaczyć, że na obu imprezach oprawę akustyczną zapewni profesjonalny DJ. Mimo wszystko z pewnością grane będą największe hity sprzed kilkudziesięciu lat. Obie imprezy rozpoczną się równo o godzinie 17:00.