Wywrotka łódki na zalewie w Rzeszowie

Dwójka mężczyzn wybrała się na rejs łódką po jednym ze sztucznych zbiorników mieszczących się w Rzeszowie. Niestety w pewnym momencie łódka uległa wywrotce, a dwaj mężczyźni zmagali się z nurtem Wisłoka. Jednemu z mężczyzn udało się dopłynąć do brzegu. Tyle szczęścia nie miał drugi mężczyzna, który zmarł.

Nieszczęśliwy wypadek w Rzeszowie

Wywrotka Łodzi miała miejsce 27 lipca mniej więcej o godzinie 20:00. To właśnie tego dnia mężczyźni (33-latek oraz 42-latek) postanowili wybrać się na rejs łódką. Niestety całe wydarzenie zakończyło się tragicznie. W pewnym momencie łódka wywróciła się. Młodszemu z rejsowiczów, a więc 32-latkowi udało się dostać na brzeg. Z kolei starszy z mężczyzn, który znajdował się na łódce po prostu zniknął w toni.

Mężczyznę wyciągnęły osoby, które znajdowały się nieopodal miejsca wydarzenia. Od razu na miejscu wykonali oni próbę reanimacji. W ciągu kilku chwil na miejscu zjawili się również medyczni ratownicy, niestety im również nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jednak niestety zmarł.

redakcja

Czytaj poprzedni

Mieszkaniec Rzeszowa wystąpi w najnowszej edycji telewizyjnego show „Ninja Warrior Polska”

Czytaj kolejny

Przełożono ostateczny termin realizacji inwestycji na ulicy Matysowskiej