Wywrotka łódki na zalewie w Rzeszowie

Dwójka mężczyzn wybrała się na rejs łódką po jednym ze sztucznych zbiorników mieszczących się w Rzeszowie. Niestety w pewnym momencie łódka uległa wywrotce, a dwaj mężczyźni zmagali się z nurtem Wisłoka. Jednemu z mężczyzn udało się dopłynąć do brzegu. Tyle szczęścia nie miał drugi mężczyzna, który zmarł.

Nieszczęśliwy wypadek w Rzeszowie

Wywrotka Łodzi miała miejsce 27 lipca mniej więcej o godzinie 20:00. To właśnie tego dnia mężczyźni (33-latek oraz 42-latek) postanowili wybrać się na rejs łódką. Niestety całe wydarzenie zakończyło się tragicznie. W pewnym momencie łódka wywróciła się. Młodszemu z rejsowiczów, a więc 32-latkowi udało się dostać na brzeg. Z kolei starszy z mężczyzn, który znajdował się na łódce po prostu zniknął w toni.

Mężczyznę wyciągnęły osoby, które znajdowały się nieopodal miejsca wydarzenia. Od razu na miejscu wykonali oni próbę reanimacji. W ciągu kilku chwil na miejscu zjawili się również medyczni ratownicy, niestety im również nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jednak niestety zmarł.