Miasto Rzeszów poprawi infrastrukturę dla rowerzystów

Dnia 24 lipca w sobotę odbyła się wspólna przejażdżka rowerowa Prezydenta Rzeszowa oraz mieszkańców. Konrad Fijołek podczas przejażdżki wspólnie z mieszkańcami poszukiwali wszystkich niedogodności, które sprawiają problemy rowerzystom. To wszystko po to, aby już niedługo odbył się remont napotkanych problemów, dzięki czemu rowerzyści będą mogli podróżować bez przeszkód.

Wspólna przejażdżka Prezydenta, dyrektora oraz mieszkańców

Podczas niedawnej przejażdżki udział we wspólnym spotkaniu wziął również dyrektor miejskiego zarządu dróg. Efektem wspólnej przejażdżki było oznaczenie wszelkich napotkanych przeszkód. Dzięki temu rowerzyści już niedługo będą mogli liczyć na remont wszystkich niedogodności. Przede wszystkim mowa o wysokich krawężnikach, czy też nierównych płytach chodnikowych. Oczywiście remont będzie na plus także dla rodziców poruszających się z wózkiem dziecięcym, rolkarzy oraz osób na hulajnogach.

Mieszkańcy zaznaczają, że inicjatywa wspólnej przejażdżki okazała się świetnym pomysłem. W ramach wypadku można było podyskutować z Prezydentem na ważne tematy. Zaznaczają oni jednak, że jedno spotkanie niewiele zmienia, dlatego liczą oni na to, że już niedługo Miasto Rzeszów zaangażuje się jeszcze bardziej w budowanie infrastruktury rowerowej.