Studenci architektury z Politechniki Rzeszowskiej odbyli plenerowe warsztaty

W ostatnich dniach spacerując lub przejeżdżając po ulicach Rzeszowa można było zobaczyć sporo osób wykonujących szkice architektury rzeszowskiej. Osoby, które zwróciły uwagę na takie osoby najprawdopodobniej mogły ujrzeć studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Plenerowe warsztaty studentów Politechniki Rzeszowskiej

Kierunek architektury na Politechnice Rzeszowskiej od wielu lat jest dosyć popularny. Stąd też także i w tym roku na ulicach miasta mogliśmy zobaczyć wiele osób, które wykonywały rysunki oraz malunki miejscowej architektury. Największą liczbę studentów mogliśmy zobaczyć nieopodal Rynku. To właśnie tamtejszą zabudowę zdecydowało się odwzorować największa część osób. Jednak w innych miejscach w mieście również mogliśmy zobaczyć studentów, ponieważ jak wiadomo Rzeszów posiada wiele pięknych i wartych uwagi miejsc.

Niektóre z prac wykonanych przez studentów można zobaczyć na mediach społecznościowych. Studenci na łamach Social Media dzielili się swoimi pracami, które wykonali w ostatnich dniach w ramach warsztatów plenerowych na kierunku architektury Politechniki Rzeszowskiej.