W Rzeszowie odbędzie się „Spisowy Piknik”

Władze miasta Rzeszów po raz kolejny wychodzą z inicjatywą do mieszkańców, którzy wciąż nie wypełnili obywatelskiego obowiązku i wciąż nie wypełnili ankiety w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. Już w niedzielę 12 września osoby, które tego do tej pory jeszcze nie zrobiły, będą miały taką okazję na rzeszowskim Rynku, gdzie odbędzie się „Piknik Spisowy”.

Spisobus, zabawy z wodzirejem, strefa gier, koncerty i wiele więcej

Wydarzenie na rynku w Rzeszowie, które odbędzie się w niedzielę 12 września związane będzie nie tylko z Narodowym Spisem Powszechnym. Osoby, które pojawią się tego dnia w centrum Rzeszowa będą mogły skorzystać nie tylko ze spisobusa, lecz także będą mogły wziąć udział w różnych grach, a także będą mogły posłuchać świetnej muzyki. W ramach koncertów tego dnia na scenie wystąpią The FoxCats oraz Patryk Mateja. Oprócz tego specjalnie dla zgromadzonej publiczności wystąpi Akademia Aktorska „Artysta”, która wykona znane piosenki z musicalu „Piotruś Pań”.

„Piknik Spisowy” z atrakcjami również dla fanów motoryzacji

Oprócz ogólnych atrakcji dla wszystkich zgromadzonych, chętne osoby będą mogły także zainteresować się motoryzacyjnym wydarzeniem, które odbędzie się podczas tego pikniku. Mowa oczywiście o Finale Podkarpackiego Elektro Tourneez G&G Auto. Wszyscy chętni będą mogli spróbować nowoczesnych samochodów elektrycznych, a możliwa będzie nawet jazda testowa. Dodajmy, że oprócz tego organizatorzy przygotowali także liczne zabawy konkursowe, w których uczestnicy będą mogli wygrać jedną z czterech cennych nagród.

„Piknik Spisowy” odbędzie się dnia 12 września, a więc w niedzielę. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 12:00 na Rynku w Rzeszowie.