Rzeszów zrealizuje inwestycje za blisko 360 milionów złotych

Na terenie Rzeszowa najprawdopodobniej pełną parą ruszą miejskie inwestycje. Dojdzie m.in. do przebudowy ulic, które znajdują się w pobliżu ulicy Batorego. Oprócz tego w końcu zostanie dokończona w pełni przebudowa miejskiej pływalni znajdującej się przy ulicy Matuszczaka. To oczywiście jednak nie wszystkie inwestycje, które odbędą się w 2022 roku.

Rzeszowskie inwestycje w 2022 roku

Miasto Rzeszów w przyszłym roku przeznaczy prawdopodobnie aż 360 milionów złotych na wszelkiego rodzaju inwestycje. Radni zapoznali się już z projektem, który uwzględnia przyszłoroczne rozdysponowanie budżetu miasta. Oficjalna decyzja dotycząca projektu budżetu na 2022 rok zostanie podjęta 15 grudnia, kiedy to odbędzie się oficjalna debata w tym temacie oraz głosowanie nad ewentualnym przyjęciem projektu.

Oprócz wspomnianych już remontów okolicy niedaleko ulicy Batorego oraz krytej pływalni, pieniądze zostaną przeznaczone również na wiadukt łączący ulice Wyspiańskiego z Hoffmanową oraz wiadukt idący dalej w stronę ulicy Langiewicza. Ponadto pieniądze przeznaczone zostaną na budowę Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki oraz modernizację Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Przypomnijmy, że oficjalne potwierdzenie przyszłorocznych inwestycji może nastąpić 15 grudnia, kiedy to odbędzie się debata i głosowanie nad projektem budżetu 2022 roku.