Pożar centrum ogrodniczego w Tyczynie

Ogromne straty finansowe ponieśli właściciele centrum ogrodniczego w Tyczynie nieopodal Rzeszowa. W tej miejscowości spłonęło ogromne centrum ogrodnicze, a już teraz straty oszacowano na około 650 tysięcy złotych. Pożar nastąpił w sobotę 18 grudnia, a gaszenie pożaru trwało aż 4 godziny.

Spłonęło centrum ogrodnicze w Tyczynie

Do pożaru centrum ogrodniczego na terenie Tyczyny doszło w sobotę 18 grudnia. Straż pożarna o całym zdarzeniu został poinformowana krótko przed godziną 17:00. Na miejscu od razu pojawili się strażacy. Zastępy straży pożarnej musiały poradzić sobie z ogniem, który opanował budynek o wymiarach 12 na 15 metrów. Jedna ze stref budynku posiada również dodatkowe poddasze.

W momencie, gdy doszło do pożaru, na terenie centrum ogrodniczego na szczęście nikogo nie było. Sklep był zamknięty, dzięki temu żadnej z osób trzecich nie stało się nic złego. Po zawiadomieniu strażaków o całym zajściu, na miejsce od razu przybyło aż 9 zastępów straży pożarnej, a następnie zadysponowano kolejne 3 zastępy. Na ten moment wciąż nie są znane dokładne przyczyny pożaru. Wstępnie oszacowano jednak straty, które wyniosły około 650 tysięcy złotych.

Kewin Subkowski

Czytaj poprzedni

Jak przebiegają prace przy budowie drogi ekspresowej S19?

Czytaj kolejny

Rzeszów jako pierwsze miasto w Polsce z Inteligentnym Systemem Parkingowym