Pożar centrum ogrodniczego w Tyczynie

Ogromne straty finansowe ponieśli właściciele centrum ogrodniczego w Tyczynie nieopodal Rzeszowa. W tej miejscowości spłonęło ogromne centrum ogrodnicze, a już teraz straty oszacowano na około 650 tysięcy złotych. Pożar nastąpił w sobotę 18 grudnia, a gaszenie pożaru trwało aż 4 godziny.

Spłonęło centrum ogrodnicze w Tyczynie

Do pożaru centrum ogrodniczego na terenie Tyczyny doszło w sobotę 18 grudnia. Straż pożarna o całym zdarzeniu został poinformowana krótko przed godziną 17:00. Na miejscu od razu pojawili się strażacy. Zastępy straży pożarnej musiały poradzić sobie z ogniem, który opanował budynek o wymiarach 12 na 15 metrów. Jedna ze stref budynku posiada również dodatkowe poddasze.

W momencie, gdy doszło do pożaru, na terenie centrum ogrodniczego na szczęście nikogo nie było. Sklep był zamknięty, dzięki temu żadnej z osób trzecich nie stało się nic złego. Po zawiadomieniu strażaków o całym zajściu, na miejsce od razu przybyło aż 9 zastępów straży pożarnej, a następnie zadysponowano kolejne 3 zastępy. Na ten moment wciąż nie są znane dokładne przyczyny pożaru. Wstępnie oszacowano jednak straty, które wyniosły około 650 tysięcy złotych.