Nadchodzą Juwenalia w Rzeszowie

Już 6 i 7 maja odbędą się Juwenalia Rzeszowskie. Będą to już 27. juwenalia organizowane przez Rzeszowską Politechnikę. Przypomnijmy, że z powodu sytuacji w Polsce i na świecie,w dwóch poprzednich latach juwenalia się nie odbyły. Kogo zobaczymy w tym roku? Jacy artyści zagoszczą na terenie akademickiego miasteczka Politechniki Rzeszowskiej?

Różnorodni artyści zawitają do Rzeszowa

Podczas tegorocznych Juwenaliów Rzeszowskich wszyscy zgromadzeni goście będą mogli posłuchać muzyki największych artystów muzycznych w Polsce. Wśród nich będzie m.in. raper Kękę, czy też takie zespoły jak Golec uOrkiestra, Happysad i Dżem. Na pewno każdy z uczestników powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto dodać, że imprezy typu Juwenalia odbędą się również na wielu innych uczelniach w całym kraju. Na podobny krok w tym roku prawdopodobnie ma zdecydować się uczelnia w Bydgoszczy – sprawdź więcej szczegółów na https://infobydgoszcz.pl/.

Bilety na Juwenalia Rzeszowskie

Warto dodać, że na wydarzenie Rzeszowskich Juwenaliów będą mogli wejść nie tylko studenci, lecz również osoby niezwiązane z Uczelnią. Warto jednak dodać, że uczniowie i studenci będą mieli niższe ceny za bilety. W przypadku jednodniowego biletu cena dla nich będzie wynosić 20 zł, z kolei za karnet na całe wydarzenie 30 zł. Z kolei osoby niezwiązane z uczelnią zapłacą odpowiednio 40 zł za bilet jednorazowy i 60 zł na karnet.

Jeszcze w tym miesiącu ma rozpocząć się internetowa sprzedaż biletów na to wydarzenie kulturalne w Rzeszowie. Warto dodać, że bilety będzie można kupić również na miejscu. Pełny harmonogram wydarzenia ma być zaprezentowany jeszcze do końca kwietnia. Wtedy też poznamy wszystkich artystów, którzy wystąpią na rzeszowskich juwenaliach w tym roku.