Desgen zapewnia frezowanie CNC dla klientów z Rzeszowa

Precyzyjne wykrawanie należy do najważniejszych technik obróbki twardych materiałów oraz metali miękkich. Profesjonalne usługi CNC Rzeszów zapewnia firma Desgen. Wykonawca współpracuje z klientami różnych branż, dostarczając wyroby najwyższej jakości. Oferta dla okolic Rzeszowa to obróbka CNC z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Możliwa jest obróbka skrawaniem drewna, cięcie plexi i szeregu innych tworzyw. Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Co oferuje Desgen?

Usługi Desgen to szeroki wachlarz możliwości dla klientów, których interesuje obróbka CNC. Nowoczesne i niezawodne centrum obróbcze pozwala na jednostkowe i wieloseryjne frezowanie CNC. Obejmuje nie tylko materiały naturalne (drewno i drewnopochodne), ale także cięcie plexi i tworzyw sztucznych.

Desgen wykorzystuje w swoich maszynach trwałe frezy ze stali, diamentu lub węglika spiekanego, więc wycinanie kształtów jest precyzyjne i szybkie. Do dyspozycji klientów pozostają techniki 2D, jak również frezowanie 3D wykonywane w trzech osiach.

Jakie materiały mogą być poddane obróbce CNC?

Obróbka skrawaniem Rzeszów w Desgen wykonywana jest przez maszyny, które obsługują różne materiały. Do najpopularniejszych należy drewno i plexi. Możliwe jest wykrawanie także innych elementów. Frezy bez trudu wycinają tworzywa sztuczne, w tym styrodur oraz metale miękkie, jak aluminium. Do wykrawanych materiałów drewnopochodnych można zaliczyć MDF, OSB i HPL, wycinana jest również sklejka. Bez względu na szczegóły zlecenia, grawerowanie w drewnie Rzeszów to metoda na stworzenie oryginalnych brył do zastosowań komercyjnych lub prywatnych.

Jakie elementy powstają w obróbce CNC?

W Desgen wykonujemy różne elementy, ponieważ dysponujemy zaawansowanymi maszynami o regulowanych parametrach pracy. Naszymi klientami są firmy z branży meblarskiej, ponieważ frezowanie Rzeszów pozwala stworzyć meble ze sklejki i blaty stołowe. Popularne jest również frezowanie krzeseł. Jeśli chodzi o cięcie plexi Rzeszów, oferujemy liczne materiały reklamowe. Dostarczamy szyldy oraz wysokiej jakości potykacze.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli interesuje cię obróbka skrawaniem Rzeszów, nasza oferta nie ma sobie równych. Cechuje nas wysoka jakość, niezależnie od rodzaju zlecenia. Ponadto, wykonujemy obróbkę w różnych materiałach i zawsze dobieramy materiał do Twoich potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że projekt zostanie sfinalizowany zgodnie z oczekiwaniami. Zamawiając u nas frezowanie drewna Rzeszów lub obróbkę plexi, możesz liczyć na krótki czas realizacji. Dlatego napisz lub zadzwoń – przygotujemy niezobowiązującą wycenę.