Nowe połączenie lotnicze z Jasionki do Rijeki

Podczas okresu letniego lotnisko Rzeszów-Jasionka niemal zawsze otwiera dodatkowe połączenia lotnicze. Podobnie jest i w tym roku. Teraz w nocy z wtorku na środę pasażerowie mogli udać się z Portu Lotniczego w Jasionce prosto do Rijeki. Rijeka to oczywiście chorwacka miejscowość, która w okresie letnim cieszy się sporym zainteresowaniem turystów. Nic więc dziwnego, że oczekiwanie na to połączenie pomiędzy Jasionką a Rijeką było naprawdę spore.

Od teraz można podróżować z Portu Lotniczego w Jasionce do Rijeki

Chorwacja to jeden z częściej wybieranych kierunków turystycznych wśród polskich turystów. Sporo osób decyduje się na wycieczkę samochodową do tej chorwackiej miejscowości. Jednak coraz więcej osób wybiera również połączenia lotnicze, a teraz turyści mogą udać się do Rijeki prosto z Rzeszowa. Warto dodać, że kursy pomiędzy Portu Lotniczego Jasionka do Rijeki będą odbywać się od teraz w każdy wtorek aż przez kolejne dwa miesiące. Na stronie rzeszowskiego lotniska znajdziemy więcej informacji na temat dokładnych godzin odlotów i przylotów.

Pozostałe nowe połączenia Portu Lotniczego w Jasionce

W ostatnim czasie Port Lotniczy w Jasionce aktywował naprawdę kilka ciekawych połączeń. Wśród nich warto na pewno wyróżnić takie połączenia jak to z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Olsztyna (o połączeniu Rzeszów Jasionka – Olsztyn więcej na OlsztynInfo.pl), które aktywne jest od 17 czerwca. Jeśli chodzi o zagraniczne połączenia lotnicze, to na pewno interesujące jest połączenie pomiędzy Jasionką a Wenecją we Włoszech. Ten kurs do włoskiej Wenecji otwarty jest od 12 czerwca.