Zakończenie piątego etapu 79. edycji Tour de pologne w Rzeszowie

Na rzeszowskich ulicach po raz kolejny przejeżdżać będą kolarze uczestniczący w kolarskim wyścigu Tour de Pologne. W tym roku jest to już 79. edycja tego wyjątkowego wyścigu. Na ulicach Rzeszowa odbywać będzie się zakończenie piątego etapu. To wydarzenie będzie miało miejsce już w środę, dnia 3 sierpnia. Warto dodać, że w wyniku tego, już od samego ranka tego dnia występować będą utrudnienia w ruchu drogowym dla kierowców.

Utrudnienia w Rzeszowie w wyniku zakończenia piątego etapu wyścigu kolarskiego

Bez wątpienia Tour de Pologne to najważniejsza impreza kolarska w naszym kraju. Zarówno zawodnicy, jak i kibice zawsze czekają na coroczne zmagania najlepszych kolarzy z całego świata. Początek tej imprezy w tym roku miał miejsce 30 lipca, a zakończenie odbędzie się 5 sierpnia. Jeśli chodzi o zawody i wyścigi 79. Tour de Pologne, które rozgrywane będą na Podkarpaciu, to łącznie odbywać będą się tutaj aż trzy z siedmiu etapów – więcej szczegółów na bikepress.pl.

Na rzeszowskich ulicach zakończy się piąty etap wyścigu 79. Tour de Pologne. W wyniku tego jak co roku, meta w Rzeszowie zlokalizowana będzie na alei Cieplińskiego, niedaleko Marszałkowskiego Urzędu. Z tego powodu kierowcy, którzy tego dnia będą poruszać się po Rzeszowie, na pewno będą musieli liczyć się z utrudnieniami drogowymi. Warto dodać, że utrudnienia dla kierowców występować będą od samego rana, bowiem już o godzinie 6:00 częściowo zamknięta zostanie aleja Cieplińskiego, a także ulica Lisa Kuli.

Warto wybrać inny środek transportu lub szczegółowo zaplanować trasę samochodem

Kolarze w Rzeszowie pojawią się już w godzinach południowych i będą poruszać się po mieście w różnych pętlach aż do samego zakończenia wyścigu głównego. Trudno określić, o której dokładnie zakończy się wyścig, więc tego dnia lepiej wybrać inny środek transportu lub po prostu należy zarezerwować sobie więcej czasu, aby nie przestawić sobie planów w związku z utrudnieniami w ruchu drogowym.