Znany raper Mata pojawi się w Rzeszowie i wystąpi przed tutejszą publicznością

W sprzedaży wciąż znajdują się bilety na koncert Maty w Rzeszowie. Znany raper ponownie pojawi się w naszym mieście. Tym razem wystąpi on w sobotę, dnia 10 września. Zainteresowanie koncertem jest ogromne, jednak w sprzedaży wciąż znajduje się końcówka biletów.

Mata w Rzeszowie

Raper Mata jest uznanym artystą na polskim rynku muzycznym. Pomimo swojego młodego wieku zdobył rozgłos znacznie wcześniej, bowiem już w 2019 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał kawałek „Patointeligencja”. Z kolei na początku 2020 roku ukazał się cały album rapera o nazwie „100 dni do matury”. Warto dodać, że album ten zdobył status potrójnej płyty platynowej.

Trasa koncertowa rapera Maty

W tym roku raper Mata wybrał się w trasę koncertową i od początku było wiadomo, że pojawi się w Rzeszowie. O trasie koncertowej rapera Maty głośno było w mediach online. Koncert artysty odbył się m.in. we Wrocławiu. O oficjalnym starcie „Mata Tour” informował także już znany portal – więcej TUTAJ. Jeśli chodzi o Rzeszów, to przez długi czas nie było jednak wiadomo w jakim dokładnie miejscu pojawi się znany raper. Teraz okazuje się jednak, że miejscem, w którym będzie można posłuchać artysty jest rzeszowski parking hali Podpromie. To właśnie tam rozstawiona zostanie scena, na której wystąpi Mata. Organizatorzy zaznaczają, że w tym roku koncert Maty w Rzeszowie będzie wyjątkowy, ponieważ zostanie zastosowana wyjątkowa oprawa audiowizualna. Przypomnijmy raz jeszcze, że bilety na koncert Maty wciąż są dostępne.