W Galerii Rzeszów otworzy się słynna kawiarnia Starbucks

Pierwsza na Podkarpaciu słynna kawiarnia Starbucks już niedługo funkcjonować będzie w Galerii Rzeszów. Jak wiadomo kawiarnia ta znana jest na całym świecie. Smakosze kawy na pewno będą więc zadowoleni z możliwości skosztowania kawy właśnie tam. Mówi się, że kawiarnia ma zostać otwarta w przeciągu jednego roku.

Starbucks wynajął powierzchnię w Galerii Rzeszów

O powstaniu kawiarni Starbucks w województwie podkarpackim mówiło się od dawna. Przypuszczano, że będzie to Rzeszów. I tak właśnie się stało. Teraz oficjalnie potwierdzono, że kawiarnia Starbucks zostanie otwarta w Galerii Rzeszów. W ostatnim czasie podpisano umowę najmu powierzchni, na której powstanie właśnie wspomniana kawiarnia. Warto dodać, że słynna kawiarnia będzie znajdować się na poziomie -1. Dokładnie będzie to miejsce, gdzie jeszcze jakiś czas temu można było podziwiać fontannę. Obecnie w miejscu, w którym powstanie kawiarnia, prowadzone są niezbędne prace remontowe. Dokładnej daty otwarcia lokalu z kawą jeszcze nie znamy. Mówi się jednak, że oficjalne otwarcie lokalu nastąpi na przełomie roku.

Sieć kawy Starbucks

Dla niezaznajomionych z siecią kawy Starbucks warto dodać, że jest to największa sieć kawiarni na całym świecie. Po raz pierwszy otworzona została w Seattle w stanie Waszyngton w 1971 roku. Na ten moment na całym świecie funkcjonuje aż ponad 28 tysięcy kawiarni w 74 krajach. Warto dodać, że w Polsce po raz pierwszy Starbucks otworzył się w kwietniu 2009 roku. Wtedy otworzono Starbucks na Nowym Świecie w Warszawie. Obecnie na terenie Polski takich punktów Starbucks jest ponad 70.