Awaria oświetlenia ulicznego w Rzeszowie

W środę, dnia 23 listopada, Pogotowie Energetyczne w Rzeszowie miało ręce pełne pracy. Wszystko za sprawą ogromnej ilości zgłoszeń, które napływały do pracowników Pogotowia Energetycznego. Mieszkańcy zgłaszali brak oświetlenia ulicznego w wielu miejscach Rzeszowa.

Kilkadziesiąt zgłoszeń o awarii oświetlenia ulicznego w Rzeszowie

Mieszkańcy już od godzin popołudniowych zaczęli informować Pogotowie Energetyczne w Rzeszowie o problemach z oświetleniem ulicznym w mieście. Pracownicy PGE Dystrybucji Rzeszów potwierdzili, że pierwsze zgłoszenia zaczęły do nich napływać już po godzinie 16:00. Początkowo mieszkańcy zaczęli zgłaszać problemy z oświetleniem ulicznym na ulicach Mieleckiej, Pułaskiego, Porąbki czy też Panieńskiej.

Wraz z upływem czasu mieszkańcy zaczęli zgłaszać problemy z oświetleniem także w okolicy szpitala MSWiA, w obrębie ulicy Krakowskiej, a także w okolicach galerii handlowej Nowy Świat.

Po przyjęciu zgłoszeń od razu monterzy ruszyli do prac, które miały na celu ustalić przyczyny usterki. Według zdobytych informacji udało się dowiedzieć, że PGE Dystrybucja Rzeszów już około godziny 19:00 poradziła sobie z usunięciem awarii oświetlenia ulicznego w Rzeszowie. Wiadomo także, że odbiorcy indywidualni oraz odbiorcy przemysłowi nie odnotowali przerw w dostawach prądu.