Mieszkańcy skarżą się na zamkniętą poczekalnie na dworcu lokalnym

Coraz więcej słów oburzenia dochodzi od mieszkańców. Sporo osób narzeka na fakt, że poczekalnia na dworcu lokalnym w Rzeszowie pozostaje zamknięta. I to nawet pomimo tego, że na zewnątrz panują siarczyste mrozy. Powodem zamknięcia poczekalni są godziny otwarcia tego miejsca.

Poczekalnia na dworcu lokalnym nie sprzyja mieszkańcom?

Godziny otwarcia poczekalni na dworcu lokalnym w Rzeszowie coraz bardziej są tematem rozmów wśród mieszkańców i pasażerów, które korzystają z autobusów. Okazuje się, że osoby, które mają transport z dworca po godzinie 21:45 lub też przed godziną 6:00, po prostu nie mogą liczyć na możliwość schronienia się w ogrzewanej poczekalni i muszą stać na siarczystym mrozie.

W tygodniu poczekalnia na dworcu lokalnym otwarta jest od godziny 6:00 do godziny 21:45. Z kolei w sobotę i niedzielę poczekalnia otwarta jest od godziny 6:00 do godziny 21:30.

W całej sprawie wypowiedzieli się już także osoby związane z Zarządem Transportu Miejskiego w Rzeszowie. Okazuje się, że według ZTM problemu nie ma, ponieważ w godzinach porannych wszyscy, którzy znajdują się w okolicach dworca, to osoby, które przyjeżdżają do miasta i po prostu od razu podążają do swoich docelowych miejsc takich jak szkoła lub praca. Nie zanosi się więc na to, aby godziny otwarcia i funkcjonowania poczekalni na dworcu lokalnym uległy zmianie.