Z początkiem lutego na ulicy Grottgera pojawią się utrudnienia

Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość z powodu utrudnień drogowych, które już od początku lutego pojawią się na ulicy Grottgera w Rzeszowie. Powód? Utrudnienia drogowe związane są oczywiście z pracami, które toczone będą przy Rzeszowskim Centrum Komunikacyjnym. Teraz rozpocznie się kolejny etap budowy tego obiektu, przez co ulica Grottgera na wybranym odcinku zostanie zamknięta.

Zamknięcie ulicy Grottgera w Rzeszowie

Już od środy, dnia 1 lutego nieczynna jest ulica Grottgera w Rzeszowie. Jak już wiemy wyłączenie ruchu drogowego na tej ulicy związane jest z budową kolejnego etapu Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Na ten moment wiadomo już, że nieprzejezdnym odcinkiem będzie odcinek rozpoczynający się od skrzyżowania z ulicy Asnyka i przejazd zamknięty będzie aż do placu Kilińskiego.

Na ten moment budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego jest kluczową inwestycją na terenie miasta Rzeszów. Jest to też zarazem największa inwestycja w Rzeszowie, której koszt przekracza 74 miliony złotych. Dzięki tej inwestycji przestrzeń na terenie Śródmieścia ma być zdecydowanie bardziej uporządkowana.