Prognoza pogody dla Rzeszowa na sobotę, 10 czerwca 2023 roku

W sobotę, 10 czerwca 2023 r., mieszkańcy stolicy Podkarpacia – Rzeszowa, mogą spodziewać się niewielkich opadów deszczu w ciągu dnia. Warto również zwrócić uwagę na umiarkowane zachmurzenie nieba. Nie można pominąć informacji o temperaturze powietrza, która będzie oscylować w granicach 15-21°C. Co więcej, warto mieć na uwadze, że prędkość wiatru może osiągnąć wartość do 6 km/h.

W ten dzień, czyli sobotę 10 czerwca 2023 r., prognozuje się zmienne nasilenie opadów deszczu w Rzeszowie oraz całkowite zachmurzenie. Wiatr ma się poruszać z prędkością od 5 do 7 km/h, a najwyższa temperatura wyniesie 21 stopni Celsjusza. Słońce zamierza wyłonić się o godzinie 4:23 nad ranem i ukryć za horyzontem o godzinie 20:38 wieczorem. Porównując tę prognozę z warunkami atmosferycznymi występującymi w piątek, 9 czerwca 2023 r., można dostrzec raczej umiarkowane niż lekkie opady deszczu. Wartości prędkości wiatru będą jednak niższe niż poprzedniego dnia.

Co istotne, temperatury powietrza na przestrzeni tych dwóch dni będą podobne, choć mogą wystąpić niewielkie różnice. Mieszkańcy Rzeszowa powinni być przygotowani na zmienne warunki pogodowe i nieco chłodniejsze dni niż wcześniej prognozowano.