Utrudnienia na drogach województwa podkarpackiego 11.06.2023 – roboty drogowe i objazdy

Dzisiaj, 11 czerwca 2023 roku, kierowcy poruszający się po województwie podkarpackim muszą liczyć się z utrudnieniami spowodowanymi przez roboty drogowe. W miejscowości Nisko na odcinku 0,7 km, w rejonie 16. kilometra drogi nr 77a (Obwodnica Stalowej Woli i Niska) dochodzi do zawężenia jezdni w celu przeprowadzenia prac gwarancyjnych przy rondzie z występującymi wlotami. Szerokość pasa ruchu zostanie ograniczona do minimalnych 3 metrów.

Ze względu na charakter robót konieczne jest wprowadzenie zmiany kierunku jazdy pojazdów oraz sygnalizacji świetlnej w postaci ruchu wahadłowego. Na zamkniętych odcinkach dróg wyznaczono następujące objazdy:

– ulicą Rudnicką w miejscowości Racławice na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 878 a skrzyżowaniem z ulicą Sienkiewicza w miejscowości Wolina;

– ulicą Sienkiewicza w miejscowości Wolina, od skrzyżowania z ulicą Rudnicką w miejscowości Racławice do skrzyżowania z drogą ekspresową S19 (węzeł Rudnik nad Sanem);

– drogą ekspresową S19 na odcinku od węzła Rudnik nad Sanem do węzła Zdziary.

Użytkownicy dróg powinni zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się po tych trasach oraz brać pod uwagę możliwe opóźnienia spowodowane tymczasowymi utrudnieniami.