Unihokejowe zmagania w Akademickich Mistrzostwach Polski na Politechnice Rzeszowskiej

W nadchodzący weekend, począwszy od piątku aż do niedzieli, w murach Centrum Sportu Akademickiego przy Politechnice Rzeszowskiej zostanie przeprowadzony wielki turniej unihokeja – Akademickie Mistrzostwa Polski. Ten 3-dniowy event sportowy zgromadzi na swojej arenie 16 czołowych drużyn z różnych zakątków kraju, które będą rywalizować o najwyższe laury.

Chlubą turnieju jest fakt, że mistrzowski tytuł wywalczony podczas poprzedniej edycji będzie broniła ekipa Politechniki Gdańskiej. To właśnie oni będą walczyć z uporem, by utrzymać tego prestiżowego złotego medalu i nie oddać go w ręce innych uczestników zmagań.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na piątek, o godzinie 9:15, kiedy to uczestnicy wezmą udział w ceremonii otwarcia. Przez kolejne dni turniejowe mecze unihokeja będą rozgrywane zarówno w piątek, jak i sobotę w godzinach między 10:00 a 18:00, zaś w niedzielę emocje sportowe związane z tym wydarzeniem będą można śledzić od godziny 9:00 aż do 12:45. Wówczas emocjonujące zawody zostaną zakończone i poznamy tegorocznych triumfatorów Akademickich Mistrzostw Polski w unihokeju.