Targ w Rzeszowie obfituje w letnie okazje na odzież i akcesoria

W Rzeszowie, jak co niedziela, przy ulicy Dworaka odbyła się giełda, która przyciągnęła tłumy ludzi w poszukiwaniu letniej garderoby. Wśród dostępnych ofert można było znaleźć bogaty wybór odzieży, takiej jak sukienki, spódnice, szorty czy koszulki T-shirt. Dodatkowo, na sprzedaż wystawione były także buty, dresy sportowe, dżinsy oraz bielizna i spodnie.

Na giełdzie nie zabrakło również propozycji związanych z plażowym wypoczynkiem – można było nabyć stroje kąpielowe, modne torebki, narzutki plażowe oraz różnorodną biżuterię. Dla dbających o ochronę przed słońcem przygotowane były kapelusze przeciwsłoneczne i okulary. Na targu można było również skosztować świeżych owoców sezonowych: soczystych truskawek, aromatycznych malin czy smakowitych czereśni.

Liczne stoiska z różnorodnym asortymentem przyciągnęły mnóstwo osób poszukujących letnich ubrań i dodatków na ciepłe dni. Giełda przy ulicy Dworaka w Rzeszowie stała się ulubionym miejscem na niedzielne zakupy dla mieszkańców miasta oraz okolic, oferując szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach.