Start trzeciej edycji akcji „Atrakcje na Wakacje” w Rzeszowie

W Rzeszowie, już po raz trzeci, organizowana jest inicjatywa „Atrakcje na Wakacje” skierowana zarówno do mieszkańców, jak i odwiedzających miasto gości. W ramach tego projektu przygotowano ponad 350 różnorodnych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Od tego weekendu Rzeszów zamienia się w centrum festiwalowe, ze względu na inaugurację Europejskiego Stadionu Kultury oraz dużego koncertu w Parku Sybiraków, który zgromadzi wiele unikatowych kolektywów artystycznych.

Marcin Dziedzic, dyrektor Estrady Rzeszowskiej, informuje że podczas Europejskiego Stadionu Kultury oferowane będzie prawie 30 zróżnicowanych projektów. Następnie wymienia kolejne propozycje atrakcji dla uczestników. Jako przykład podaje Toast urodzinowy dla Tomasza Stańko, który odbędzie się 2 i 9 lipca.

Wśród licznych imprez przewidzianych na ten okres warto także wspomnieć o Festiwalu Letnie Brzmienia oraz Festiwalu Zespołów Polonijnych. Ten ostatni przyciągnie tłumy nie tylko za sprawą koncertów, ale również barwnego korowodu przemierzającego ulice miasta. Rzeszów na czas trwania akcji „Atrakcje na Wakacje” z pewnością stanie się miejscem pełnym życia i kultury, przyciągającym tłumy mieszkańców i turystów.