Wschód Kultury: Europejski Stadion Kultury prezentuje bogaty program artystyczny

Europejski Stadion Kultury, w ramach Wschodu Kultury, oferuje 30 różnorodnych projektów obejmujących darmowe wydarzenia muzyczne, teatralne, wystawy, warsztaty oraz spotkania. Dzisiejszy główny koncert odbędzie się o godzinie 20:00 w Parku Sybiraków. Wśród występujących gwiazd znajdziemy takie osobistości jak Sara James, Justyna Steczkowska, Smolik czy Brainstorm.

Piątkowy wieczór w Parku Sybiraków będzie najważniejszym punktem tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i zainauguruje je występ Darii ze Śląska.

Następnie na scenie pojawią się zespoły BOKKA oraz NOËP z Estonii. Kolejne wystąpienia zaprezentują Smolik/Kev Fox i Alina Pash z Ukrainy oraz Justyna Steczkowska wraz z łotewskim zespołem Brainstorm. Na koniec swoje umiejętności zademonstrują Sara James i Olena Usenko, także z Ukrainy.

Każdy z tych kolektywów wykona osobny, unikatowy minikoncert, dostosowany do estetyki i stylu muzycznego prezentowanego przez poszczególnych artystów. Całość wydarzenia będzie niezapomnianym przeżyciem dla miłośników różnych gatunków muzycznych i kultury europejskiej.