Wystawa motocykli i pojazdów zabytkowych w Siedliskach

W dniu 4 czerwca, pasjonaci motoryzacji mieli okazję uczestniczyć w unikatowej wystawie motocykli i pojazdów zabytkowych, która miała miejsce w miejscowości Siedliska, nieopodal Rzeszowa. W godzinach od 12:00 do 18:00, zarówno w budynku tamtejszego domu kultury, jak i na przyległym do niego placu, zwiedzający mogli podziwiać wyjątkowe maszyny, sięgające nawet wczesnych lat trzydziestych XX wieku. Dla entuzjastów tego rodzaju imprez, uczestnictwo było obowiązkowe, a dodatkowym atutem był fakt, że wstęp na wystawę był całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie było organizowane przez „Stowarzyszenie Pasjonatów Motoryzacji Dawnej Pęknięta Szprycha”, które po raz piętnasty przygotowało tę niecodzienną ekspozycję. Tym razem głównym tematem wystawy była 120. rocznica założenia słynnej firmy motocyklowej Harley Davidson. Z tej okazji uczestnicy mieli szansę zobaczyć najnowsze modele tej legendarnej marki. Oprócz tego nie zabrakło również eksponatów takich jak zabytkowe motocykle Junak, WSK i wiele innych modeli, które można było spotkać na polskich drogach za czasów PRL-u.

Organizatorzy wystawy postarali się także o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. W programie znalazły się między innymi pokazy ratownictwa medycznego, które były przeprowadzane przez Ochotniczą Straż Pożarną z Siedlisk. Ponadto, uczestnicy mogli także zapoznać się z prezentacją broni palnej.