Airbus A320 z 176 pasażerami na pokładzie: Triumf Rego-Bis i nowe możliwości dla turystów

W południe tego dnia, pierwszy samolot Airbus A320 wykonał lot z prawie pełnym napełnieniem, przewożąc dokładnie 176 pasażerów. To wydarzenie wywołało duże zadowolenie wśród przedstawicieli Rego-Bis, touroperatora obsługującego połączenie, który oferuje klientom zarówno kompletne pakietu turystyczne, jak i pojedyncze bilety lotnicze do Podgoricy.

Estera Sobalkowska, dyrektorka ds. produktu w Rego-Bis, wyraziła swoje podekscytowanie wzrostem współpracy z Air Montenegro i Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka w sezonie 2023. Potwierdziła rosnące zainteresowanie turystów Czarnogórą, co zaowocowało decyzją o rozszerzeniu oferty połączeń do tego kraju w bieżącym sezonie. Teraz, oprócz Katowic, klienci mogą latać do Czarnogóry również z Rzeszowa.

Jasionka to drugie polskie lotnisko korzystające z usług Rego-Bis, touroperatora specjalizującego się w organizacji lotów na Bałkany. Pierwszy lot został uroczyście uczczony salute wodnym ze strony straży pożarnej lotniska oraz upominkami od biura podróży i instytucji lotniskowej.