Tragiczne zdarzenie drogowe na krajowej 94

Niebezpieczny wypadek miał miejsce w miejscowości Krzemienica, na drodze o numerze krajowym 94. Zdarzenie to miało miejsce we czwartkowe poranki, dokładnie około godziny 6:20. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, które zaistniało na skrzyżowaniu, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Niestety, jedna osoba zaznała obrażeń w wyniku zdarzenia. W konsekwencji sprawy, ruch na trasie prowadzącej do Rzeszowa został utrudniony.

Informacje o całym incydencie zostały przekazane przez policję z Łańcuta. Szczegółowe informacje udzielone przez służby pokazały, że wszystko rozegrało się w czwartkowy ranek o godzinie 6:20 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 i drogi powiatowej w miejscowości Krzemienica. Na tej trasie kierunek Rzeszów obrali uczestnicy zdarzenia – 54-letnia kobieta, mieszkańca gminy Łańcut, poruszając się pojazdem marki Citroen oraz 63-letni mężczyzna z gminy Czarna, którym poruszał samochodem marki Mazda wyjeżdżający z podporządkowanej drogi.

Według relacji policjantów, sprawcą zdarzenia był 63-latek, który nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą krajową Citroenowi i w rezultacie uderzył w jego bok. W wyniku tego tragicznego zdarzenia poszkodowana została kierująca citroenem 54-letnia kobieta. Oboje uczestników wypadku byli trzeźwi w chwili zdarzenia.