Krzysztof Koziołkiewicz „Wiking” prezentuje „Przystań Wikinga” na osiedlu Budziwój w Rzeszowie

Na terenie osiedla Budziwój w Rzeszowie powstało niepowtarzalne miejsce rozrywki dla dzieci. „Przystań Wikinga”, jak nazwał to miejsce jego twórca, Krzysztof Koziołkiewicz, zwany „Wikingiem”, ma szeroki zakres atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił strzelając z łuku, poprzez zabawę nauczą się tworzenia przedmiotów z gliny, a także zdobędą umiejętność rozpalania ogniska.

„Przystań Wikinga” to nie tylko atrakcje dla dzieci. Stanowi również idealne miejsce do odpoczynku dla odwiedzających, wśród których mogą znaleźć się turystyka, miłośnicy motocykli i wszyscy inni szukający przyjemnego spędzenia czasu. Tutaj, odpoczywając przy ciepłych płomieniach ogniska, odwiedzający mogą poczuć atmosferę przypominającą klimat Bieszczadów.

Jest to miejsce przyjazne dla noclegowiczów. Na terenie „Przystani Wikinga” znajdują się specjalnie przygotowane miejsca do spania, w tym szałas Wikinga oraz indiański Tipi. Dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjne formy noclegu, istnieje możliwość rozłożenia własnego namiotu.