Kulisy trzydniowego pikniku rodzinnego Strefa Mocy w Rzeszowie

Od piątkowej, 30 czerwca, do niedzielnej, 2 lipca, atrakcje na osiedlu Projektant w Rzeszowie (lokalizacja: teren rekreacyjny przy placu zabaw na Bł. Karoliny, usytuowanym przy ulicy Nowosądeckiej) przyciągały mieszkańców do wspólnego świętowania pikniku rodzinnego pod nazwą Strefa Mocy. Wydarzenie to obejmowało konferencje, relacje z życia zaproszonych gości oraz muzyczne występy. Główną gwiazdą imprezy była Roksana Węgiel. Organizator udostępnił filmik promocyjny, na który składają się również materiały dostarczone przez nich.

Strefa Mocy to wyjątkowy piknik rodzinny trwający przez trzy dni, który łączy w sobie różne formy spędzania czasu – od muzyki, poprzez modlitwę, aż po głoszenie ewangelii. Jak mówi Renata Tokarczyk, jedna z organizatorek wydarzenia, jest to impreza o chrześcijańskim charakterze, podczas której nie tylko można posłuchać dobrej muzyki, ale także uczestniczyć w inspirujących konferencjach prowadzonych przez Witka Wilka. „Będzie on mówił nie tylko jak wierzyć, ale jak uwierzyć i żyć tym słowem” – dodaje pani Renata.

Podczas całego okresu trwania pikniku Strefa Mocy nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Jak informuje organizatorka wydarzenia, dzieci mogły bawić się na dmuchańcach, delektować watą cukrową, popcornem czy lodami – wszystko to zupełnie bezpłatnie. „Zapraszamy całe rodziny na to wyjątkowe wydarzenie” – zachęca pani Renata.