Poszukiwany przez policję sprawca śmiertelnego wypadku w Rzeszowie

Rzeszowska formacja policyjna rozpoczęła poszukiwania 37-letniego mężczyzny o imieniu Piotr Chłanda. Pochodzi on z Rzeszowa, stolicy regionu Podkarpacia. Jest podejrzany o spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który miał miejsce w ostatnią sobotę. W wyniku tego zdarzenia zginął motocyklista. Policja podała do wiadomości publicznej zdjęcie poszukiwanego.

Zgubne dla jednego z uczestników ruchu drogowego wydarzenie miało miejsce 26 sierpnia, rano na jednej z głównych arterii Rzeszowa – alei Wyzwolenia. Około godziny 10:30 doszło do zderzenia dwóch pojazdów – osobowego BMW X3 oraz motocykla. W wyniku tego zdarzenia 57-letni kierujący hondą stracił życie na miejscu, a osoba odpowiedzialna za wypadek opuściła swoje auto i zbiegła z miejsca zdarzenia.

Policja ustaliła już pewne fakty dotyczące tego tragicznego wypadku. Jak informuje rzeszowska Komenda Miejska Policji, kierujący BMW nie przepuścił motoroweru, mimo że ten miał pierwszeństwo przejazdu. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo w sprawie spowodowania śmiertelnego wypadku drogowego i apelują o pomoc wszystkich, którzy mogliby posiadać informacje na ten temat.