Intensywne treningi siatkarek Developresu Bella Dolina i nadchodzące sparingi

Drużyna siatkarska Developres Bella Dolina jest znana z ciężkiej pracy, którą wkłada w swoje codzienne treningi. Niezmiernie angażują się w swoją dyscyplinę sportową, co można zaobserwować każdego dnia podczas ich ćwiczeń.

Tym razem fanów czekają dwie wyjątkowe okazje do obejrzenia „Rysic” w akcji. W czwartek o godzinie 18:30 oraz w piątek o 14:00 planowane są wspólne treningi z drużyną UNI Opole. Zostaną one przeprowadzone w formie sparingów na hali Podpromie. To będzie pierwsza tego typu okazja do zobaczenia siatkarek Developresu Bella Dolina na żywo podczas tak intensywnych ćwiczeń.

W tych spotkaniach uczestniczyć będą także dwie byłe zawodniczki rzeszowskiego zespołu – Katarzyna Zaroślińska-Król oraz Julia Bińczycka. Ich udział dodatkowo podniesie rangę tych wydarzeń, stając się jednocześnie okazją do zobaczenia umiejętności tych utalentowanych sportowców, które teraz reprezentują barwy drużyny z Opola.

O przygotowaniach do tych spotkań, a także innych aspektach działalności drużyny mówią trener Stephane Antiga oraz Weronika Centka. Te rozmowy stanowić będą cenne źródło informacji dla wszystkich fanów siatkówki, pragnących lepiej poznać strategię i działania drużyny.