Kibice Asseco Resovii gotowi na nowy sezon – rozpoczyna się sprzedaż karnetów

Wraz z narastającym entuzjazmem kibiców Asseco Resovii na zbliżające się mecze PlusLigi i Ligi Mistrzów, klub ogłosił dziś otwarcie rezerwacji i sprzedaży karnetów na sezon 2023/2024. Ta wiadomość prawdopodobnie jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę wśród fanów, którzy nie mogą doczekać się początku nowego sezonu.

Asseco Resovia przygotowała specjalną propozycję dla swoich stałych zwolenników, którzy byli posiadaczami karnetów w poprzednim sezonie, czyli 2022/2023. Pierwszy etap rezerwacji, który rozpoczęto dzisiaj, jest dedykowany właśnie dla nich. Jeśli chcą zachować swoje dotychczasowe miejsca na trybunach w nadchodzącym sezonie 2023/2024, teraz mają możliwość ich zarezerwowania. Aby to zrobić, muszą podać numer swego karnetu z sezonu 2022/2023. Ważne jest jednak zwrócenie uwagi na fakt, że każdy numer karnetu z poprzedniego sezonu umożliwi zakup tylko jednego karnetu na nowy sezon.

Okres ten, przeznaczony na rezerwacje dla stałych bywalców spotkań Asseco Resovii, potrwa od 5 do 12 września. Po tym terminie będzie prawdopodobnie otwarta sprzedaż dla pozostałych chętnych, więc warto nie zwlekać ze swoją decyzją.