Rzeszowskie targi antyków na terenie III Liceum Ogólnokształcącego przyciągają wielu miłośników przedmiotów z duszą

Dzisiejszy dzień na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie otulony był atmosferą dawnych lat. Na obszarze szkolnym boiska, a także w sąsiedztwie budynku szkoły, pojawiły się stoiska pełne staroci oferujące ogromną różnorodność przedmiotów. Wśród nich, wartościowe antyki i artefakty „z duszą”, które przyciągały wzrok licznych odwiedzających.

Podziwiać można było różnorodność eksponowanych towarów – od figurek, poprzez sztućce i porcelanę, aż po żyrandole czy meble takie jak szafki. Nie brakowało również starych aparatów fotograficznych, które bez wątpienia mogły przykuć uwagę fanów retro-technologii. Kolejnymi ciekawymi pozycjami były wyroby ze szkła, książki oraz obrusy, które mogły dodać uroku niejednemu domowi.

Na stoiskach zagościła również zabawkowa sekcja. Wśród nich stare zabawki, które mogły skupić na sobie wzrok zarówno najmłodszych jak i starszych uczestników targów. Wśród oferty nie mogło zabraknąć również militariów, monet oraz znaczków pocztowych, które mogą być cennym dodatkiem do kolekcji numizmatycznej czy filatelistycznej. Wśród staroci znalazły się także pocztówki, biżuteria, produkty wykonane z mosiądzu oraz zegarki i zegary, które mogłyby stać się unikalnym prezentem lub ozdobą każdego domu.