Bohaterowie Westerplatte 1a w Rzeszowie: Mieszkańcy zaniepokojeni obecnością szczurów

Według Dominika, jednego z mieszkańców budynku przy ulicy Bohaterów Westerplatte 1a w Rzeszowie, niepokojące są oznaki obecności szczurów, które można zauważyć na wszystkich piętrach. Głosi on, że po najnowszym spadku temperatury, szczególnie nocą, gryzonie te zaczęły się pojawiać w klatce numer 3.

Potwierdza, że znaki aktywności tych szkodników można zaobserwować właściwie na każdym poziomie budynku. To nie jest pierwszy raz, gdy Dominik zgłasza podobny problem – już w poprzednim roku alarmował o tej sprawie. Jego zdaniem, przyczyną jest niedziałające wejście do klatki schodowej, którego drzwi przez cały dzień pozostają uchylone.

Dominik wyraża również swoje rozczarowanie stanem bloku mieszkalnego. Szczury to kolejny problem, który dołączył do wcześniejszych zarzutów dotyczących pluskiew. Zastanawia się, czy po następnej podwyżce czynszu będzie jakakolwiek szansa na poprawę warunków mieszkaniowych w budynku przy ulicy Bohaterów Westerplatte 1a, które od kilku lat tylko się pogarszają.

Przy okazji poprzedniego zgłoszenia naruszeń regulaminu wspólnoty przez innych mieszkańców, sugerowano mu skontaktowanie się z policją. Teraz zastanawia się, czy powinien podjąć podobne kroki w przypadku problemu ze szczurami. Wydaje mu się, że tylko zgłoszenia ujawnione publicznie mają szansę na skuteczne rozwiązanie.