Wypadek na rzeszowskiej ulicy Podwisłocze: jedna osoba raniona

Niedziela, 17 września, była dniem pechowym dla jednej z osób uczestniczących w zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na rzeszowskiej ulicy Podwisłocze. W wyniku kolizji samochodów marki BMW i Citroen, jedna osoba została ranna.

Do niefortunnego zdarzenia doszło około godziny 13:00. Z wstępnych informacji uzyskanych od świadków wynika, że 36-letnia kobieta, rezydentka powiatu rzeszowskiego, prowadząca samochód marki BMW, poruszała się ulicą Podwisłocze w kierunku Alei Powstańców Warszawy.

Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w tym samym kierunku citroenowi. Za kierownicą tego pojazdu siedział 51-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – takie informacje przekazała komisarz Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Zderzenie obu pojazdów spowodowało obrażenia u pasażerki citroena. 74-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego została przetransportowana do szpitala karetką pogotowia. Zarówno kierujący BMW, jak i Citroenem byli na szczęście trzeźwi. W związku z tym zdarzeniem, kierowcy poruszający się ulicą Podwisłocze mogą napotkać chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym.