Rzeszowska Farma: Amerykańska sielanka na Podkarpaciu

W dniach 16 oraz 17 września miało miejsce inauguracja „Rzeszowskiej Farmy”. Jest to pierwsze przedsięwzięcie w regionie Podkarpacia, które przenosi odwiedzających do realiów życia na amerykańskim rolnictwie, z jego charakterystycznymi wiejskimi urokami. Na miejscu pojawiły się między innymi ogromne dynie, stodoła utrzymana w stylu typowym dla Stanów Zjednoczonych, pole pełne słoneczników oraz antyczny Ford F-1.

Farma jak z filmów o amerykańskiej prowincji – tak można opisać tę lokalizację w Rzeszowie. Organizatorzy dokładali wszelkich starań, aby każdy szczegół był dopracowany i odwiedzający mogli poczuć atmosferę jak na prawdziwej amerykańskiej farmie. Ta unikalna atrakcja znajduje się pod adresem ulica ks. Czyża 61 na osiedlu Przybyszówka w mieście Rzeszów.

Pierwszy weekend po otwarciu przyniósł wiele atrakcji dla gości. Wśród nich znalazły się między innymi stodoła w amerykańskim stylu, alejki zdobione dużymi dyniami i malowniczymi światełkami, kwieciste łąki oraz tła do robienia zdjęć. Dodatkowo, przygotowano labirynt z kukurydzy o długości jednego kilometra.