Poznaj produkty z oferty Emultimax. Zapraszamy do lokalnego oddziału w Rzeszowie

Znalezienie odpowiedniego sprzętu grzewczego i klimatyzacyjnego, który spełnia wszystkie Twoje wymagania, może być wyzwaniem. W odpowiedzi na rosnące potrzeby mieszkańców Rzeszowa i okolic Emultimax rozszerzył swoją ofertę, otwierając salon sprzedaży w stolicy województwa podkarpackiego. To z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort termiczny, wysoką jakość obsługi i sprawdzoną jakość inwestycji, specjaliści Emultimax przygotowali gamę produktów, które wprowadzą do Twoich wnętrz przyjemne ciepło w chłodne dni oraz kojące ochłodzenie w upalne lato. Poznaj produkty Emultimax i sprawdź, co Rzeszów przygotował z myślą o Tobie!

Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę Emultimax w Rzeszowie?

Oferta Emultimax to przede wszystkim różnorodność produktów, które stanowią realną odpowiedź na potrzeby Klientów województwa podkarpackiego i okolic. Salon sprzedaży Emultimax w Rzeszowie, mieszczący się przy ulicy Biskupa Józefa Pelczara 6 to miejsce, gdzie znajdziesz m.in. uniwersalne grzejniki elektryczne łazienkowe, niezawodne kurtyny powietrzne, zestawy ogrzewania podłogowego, ramy okienne TermoBlock, czy osuszacze powietrza. Rzeszów to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści pomogą Ci w wyborze idealnie dopasowanego urządzenia!

Doświadczenie, któremu można zaufać!

Działając na rynku od 2004 roku, firma Emultimax zdobyła renomę i zaufanie Klientów dzięki najwyższej jakości sprzętu oraz profesjonalizmowi zespołu ekspertów. Tutaj przede wszystkim należy wyróżnić markę Warmtec, która sukcesywnie dostarcza produkty z zakresu ogrzewania i klimatyzacji, spełniające najwyższe standardy jakości. Jeśli marzysz o przytulnych wieczorach przy kominku, ogrzewanej podłodze bądź o wygodnych systemach ogrzewania, które nie wymagają skomplikowanej instalacji – Emultimax z oddziałem w Rzeszowie to miejsce, dzięki któremu Twoje wnętrza staną się prawdziwą strefą komfortu.

Jakość, która sprawdza się w praktyce

Korzystając z urządzeń oferowanych przez Emultimax, inwestujesz w produkty o wysokim standardzie jakości. To nie tylko gwarancja długiego i bezproblemowego użytkowania, ale także pewność wydajności i bezawaryjności wybranych przez Ciebie urządzeń.

Wsparcie na każdym etapie zakupu

Niezależnie od tego, czy jesteś pewny swojego wyboru, czy potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniego urządzenia, specjaliści od Emultimax Rzeszów z chęcią służą pomocą. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy możesz być pewny, że wybierzesz produkt kompatybilny z Twoimi potrzebami, warunkami panującymi w docelowym pomieszczeniu oraz budżetem. Odwiedź oddział w Rzeszowie osobiście lub za pomocą jednego kliknięcia skontaktuj się bezpośrednio z doradcą sprzedaży Emultimax.

Emultimax z oddziałem w Rzeszowie – przegląd najpopularniejszych produktów

Gdy mowa o nowoczesnych rozwiązaniach grzewczych i klimatyzacyjnych, marka Emultimax jest jednym z liderów na polskim rynku. Poznaj najpopularniejsze rozwiązania grzewcze i klimatyzujące dostępne w Emultimax i przekonaj się, jak produkty tej kategorii mogą wpłynąć na Twoją najbliższą przestrzeń oraz komfort funkcjonowania w jej obrębie.

Klimatyzatory przenośne

Ze względu na coraz bardziej uporczywe upały, jednym z hitów sprzedażowych Emultimax są klimatyzatory przenośne. Mobilność, bezproblemowa instalacja oraz intuicyjna obsługa tych urządzeń sprawia, że są idealne do mieszkań, biur czy pomieszczeń, gdzie tradycyjne systemy klimatyzacyjne nie są możliwe do zainstalowania. Ich wysoka wydajność oraz energooszczędność sprawiają, że stają się pierwszym wyborem dla wielu Klientów. Dodatkową zaletą wielu modeli jest wzbogacenie ich o dodatkowe funkcje osuszania, ogrzewania i cyrkulacji powietrza. 

Kominki elektryczne

W sytuacjach, gdy tradycyjny kominek nie zawsze jest możliwy do zainstalowania, kominki elektryczne Emultimax stają się atrakcyjną alternatywą. Tworzą przytulną atmosferę, są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Co więcej, nie wymagają przewodów kominowych, co sprawia, że można je umieścić niemal w każdym miejscu w domu. Stworzone w oparciu o najnowsze technologie kominki elektryczne Emultimax do złudzenia przypominają prawdziwe palenisko. Sprawdź dostępne modele i wybierz egzemplarz komponujący się z Twoim wnętrzem. 

Kurtyny powietrzne

To między innymi dla obiektów komercyjnych i administracyjnych kurtyny powietrzne są niezbędnym elementem wyposażenia. Zapewniają one odpowiednią izolację termiczną, chroniąc wnętrze przed utratą ciepła czy nadmiernym chłodem, ułatwiając zachowanie preferowanej temperatury w pomieszczeniu.