Warsztaty Mistrzowskie z Cezarym Konradem w Jodłowej

W dniach 1 i 2 października, Gminne Centrum Kultury i Czasu Wolnego w Jodłowej zamieni się w przestrzeń dla miłośników jazzu. Znany jazzowy perkusista, Cezary Konrad, będzie prowadził tam Mistrzowskie Warsztaty. To wyjątkowa okazja do tego, aby uczyć się od jednego z najlepszych.

Aby móc skorzystać z niezwykłej możliwości, jaką są te warsztaty, konieczna jest rejestracja. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 504681902. Za uczestnictwo w warsztatach pobierana jest opłata w wysokości 80 zł. Zapisy potrwają do 24 września.

Inicjatorem oraz gospodarzem warsztatów jest Bartłomiej Ćwikła – dyrektor Centrum Edukacji Muzycznej Pentatonika w Jodłowej. W organizację zaangażowane są również Jarmuła Music oraz gmina Jodłowa.

Cezary Konrad to absolwent studiów perkusyjnych na Akademii Muzycznej w Warszawie. Swoją muzyczną karierę rozpoczął w 1989 roku, grając w zespole Central Heating Trio. Jako muzyk sesyjny, ma na swoim koncie ponad 150 nagranych płyt. Współpracował także z wieloma wybitnymi polskimi artystami, takimi jak Jarosław Śmietana, Leszek Możdżer, Wojciech Karolak, Krzysztof Herdzin, Tomasz Stańko, Krzesimir Dębski, Zbigniew Namysłowski, Andrzej Kurylewicz czy Edyta Bartosiewicz.