Ambitne plany Texom Stal Rzeszów po awansie do 1. Ligi Żużlowej i możliwy powrót Marty Półtorak

Osiągnięcie przez klub żużlowy Texom Stal Rzeszów awansu do 1. Ligi Żużlowej buduje potrzebę realizacji ambitnych celów na Podkarpaciu. Wśród publicznie wyrażanych propozycji znalazła się idea ponownego angażu Marty Półtorak w działalność klubu. Jak na te sugestie reaguje sama zainteresowana?

Texom Stal Rzeszów triumfująco przewodziła rozgrywkom II ligi żużlowej, a teraz intensywnie przygotowuje się do występów w 1. Lidze Żużlowej, które mają rozpocząć się w 2024 roku. Do składu wrócił Nicki Pedersen, a zespołowa strategia zakłada zdobycie miejsca uprawniającego do udziału w fazie play-off. Nowa kadra zarządzająca z powodzeniem odbudowała atmosferę żużla w Rzeszowie, stolicy Podkarpacia, co jest szczególnie istotne po niekorzystnym epizodzie z Ireneuszem Nawrockim u steru klubu.

W trakcie rozmowy przeprowadzonej dla SportoweFakty, Władysław Komarnicki podniósł kwestię potencjalnej roli Marty Półtorak w dalszym rozwoju klubu, sugerując, że powrót tej postaci mógłby przyczynić się do dodatkowego wzmocnienia zespołu. Półtorak była bowiem prezesem w okresie, gdy drużyna Texom Stal Rzeszów notowała największe sukcesy, prezentując się imponująco na arenie PGE Ekstraligi.