Wybór firmy, która wyremontuje dach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie już w tym miesiącu

Decyzja dotycząca wyboru kontrahenta, który przeprowadzi prace renowacyjne na dachu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 usytuowanego przy ulicy Rubinowej 4 w Rzeszowie, zostanie podjęta jeszcze w trakcie obecnego miesiąca.

Planowany zakres prac jest imponujący, z uwzględnieniem kompleksowej modernizacji i wymiany pokrycia dachowego na budynku głównym placówki edukacyjnej, obejmującej zarówno szkołę, jak i przedszkole. Prace obejmą również dwie przewiązki oraz salę sportową wraz z towarzyszącymi jej szatniami.

Zadania wykonawcy będą szeroko zakrojone: od rozbiórki obecnego dachu poprzez demontaż paroizolacji, aż po oczyszczenie i przygotowanie podkładu pod nowe warstwy izolacyjne, które następnie zostaną zainstalowane. Dodatkowo, firma będzie odpowiedzialna za wykonanie obróbek blacharskich i dekarskich – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Wyboru firmy, która podejmie się realizacji tej inwestycji, dokonane zostanie jeszcze w bieżącym miesiącu. Wybrany kontrahent otrzyma na wykonanie zleconych prac sześć miesięcy od momentu podpisania umowy. Budżet miasta przeznaczony na ten cel przekracza milion złotych.