Nowa restauracja McDonald’s powstaje w sercu Rzeszowa: szczegóły projektu i plany otwarcia

W Rzeszowie, znanym mieście na Podkarpaciu, miłośnicy szybkiego jedzenia będą mieli niebawem kolejne miejsce do zaspokojenia swoich apetytów. Piąta restauracja McDonald’s jest obecnie budowana przy ulicy Rzecha. Jest to dobra wiadomość dla tych, którzy są ciekawi, kiedy nowa lokalizacja zostanie oficjalnie otwarta oraz jakie postępy są obecnie realizowane na budowie.

Aktualnie w Rzeszowie istnieją cztery spośród popularnych „złotych łuków” McDonald’s, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się burgerami i innymi przysmakami oferowanymi przez tę znana firmę. Dwie największe restauracje znajdują się przy Alei Powstańców Warszawy 20 i na ulicy Lwowskiej 6. Pierwsza z nich jest otwarta dla klientów od 6:00 rano do 4:00 nad ranem, podczas gdy druga jest dostępna 24 godziny na dobę dla tych, którzy mają ochotę na późny posiłek czy przekąskę.

McDonald’s można również znaleźć w dwóch znanych centrach handlowych w Rzeszowie – Galerii Rzeszów przy Alei Józefa Piłsudskiego 44 oraz Galerii Millenium Hall przy Alei Majora Wacława Kopisto 1. W pierwszym z nich, godziny otwarcia restauracji są zgodne z godzinami funkcjonowania centrum handlowego – od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00, w soboty od 10:00 do 21:00 i w niedziele od 10:00 do 20:00. W drugim centrum handlowym, McDonald’s jest otwarty od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do 21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.