Centrum Handlowe Plaza w Rzeszowie chwali się nowymi najemcami i przedłużonymi umowami najmu

Zlokalizowane w Rzeszowie Centrum Handlowe Plaza obchodziłoby ostatnio sukcesy, nawiązując współpracę z trzema nowymi najemcami. Do grona wynajmujących przestrzeń w Plazie dołączyły: salon gier i zabawy ArcadeBee, reprezentujący nowoczesne, samoobsługowe podejście do rozrywki, kiosk z prasą o nazwie Trafika oraz biuro podróży TUI, które jest jednym z czołowych graczy na rynku turystycznym.

Poza pozyskaniem nowych najemców, Plaza ma także powód do radości z powodu przedłużenia umów najmu na następne lata. Wszystko to działo się pod koniec 2023 roku, kiedy to spośród istniejących najemców kilku zdecydowało się na dalszą współpracę.

W ciągu mijającego roku 2023, liczba renomowanych marek wynajmujących przestrzeń w Centrum Handlowym Plaza wzrosła. Wśród tych, którzy otworzyli swoje nowoczesne sklepy widnieją m.in.: W.Kruk, Kodano Optyk oraz Bukiet z Miłości – kwiaciarnia która zdobywa coraz większą popularność. Dodatkowo, kilka istniejących najemców – takich jak Sephora, Smyk, Vissavi, Yes i Verona – zdecydowało się na kontynuację swojej obecności w Plazie.

W związku z tymi doniesieniami Keen Property Managment, zarządzający Centrum Handlowym Plaza, kończy rok na wysokim tonie. Dyrektor CH Plaza Rzeszów, Radosław Jamrozik, podkreśla, że miniony rok przyniósł wiele pozytywnych zmian. Wśród nich wymienia rozszerzenie listy najemców o nowe firmy oraz przedłużenie umów o kolejne 5, a nawet 10 lat, m.in. z takimi gigantami rynku jak RTV Euro AGD i Martes Sport. Jamrozik dodaje jednak, że nie usypiają oni na laurach i niedługo planują ogłosić kolejne nowości.