Podsumowanie 17. kolejki Fortuna 1 ligi: Stal Rzeszów kontra Polonia Warszawa

Zespoły piłkarskie Stal Rzeszów i Polonia Warszawa zmierzyły się w ramach 17. kolejki Fortuna 1 ligi, kończąc tym samym rundę jesienną. Spotkanie na wyjeździe zakończyło się dla Stali Rzeszów remisem 2:2 (2:1), z oboma bramkami zdobytymi przez obrońców – Pawła Oleksego i Krystiana Wachowiaka.

Już w trzeciej minucie meczu, gospodarze zdołali wprowadzić piłkę do siatki, otwierając tym samym wynik spotkania. Początek akcji miał miejsce w głębi boiska, skąd piłka dotarła do Michała Bajdura. Napastnik Polonii Warszawa zyskał przewagę nad obrońcami Stali Rzeszów i strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza, umieszczając piłkę w siatce.

Tylko kilka minut później, w 11. minucie, pod bramką zawodników w biało-niebieskich barwach ponownie zaczęło się dziać. Po wybiciu piłki przez obrońców Stali, w ręce wpadła ona Vladyslavowi Okhronchukowi, który natychmiast uderzył. Jednak tym razem, dzięki interwencji bramkarza Jakuba Wrąbla, piłka znalazła się ponad poprzeczką.

W następnej, 12. minucie spotkania, Bajdur ponownie przyciągnął uwagę, tym razem wykonując rzut rożny. Zawodnicy z Warszawy zdecydowali się na krótki rzut, a piłka trafiła do tego samego strzelca co wcześniej. Udowodnił on swoją techniczną wprawę i precyzyjnym strzałem na drugi słupek wprowadził piłkę do bramki, nie pozostawiając bramkarzowi żadnych szans.