Nieodpowiednia prędkość prowadzi do kolizji na S19

Wczesnym rankiem na drodze S19 w Jasionce doszło do zdarzenia drogowego. Zgodnie z ustaleniami, przyczyną incydentu było niewłaściwe dostosowanie prędkości do obecnych warunków na drodze. Na szczęście nie odnotowano żadnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia, a ruch na tym odcinku drogi został już przywrócony do normalności.

Informacja o incydencie dotarła do dyżurnego miejskiego tuż po godzinie 6 rano. Służby były natychmiast powiadomione o zdarzeniu, które miało miejsce na drodze S19 w Jasionce. Na miejsce natychmiast skierowano patrole z komisariatu w Trzebownisku oraz jednostki odpowiedzialne za ruch drogowy.

Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że za kierownicą volkswagena caddy znajdował się mężczyzna, który nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, co doprowadziło do zderzenia z barierami energochłonnymi.

Niemniej jednak, 34-letni mieszkaniec Rzeszowa nie odniósł żadnych obrażeń i nie wymagał interwencji medycznej. Mężczyzna był trzeźwy w momencie zdarzenia, a za spowodowanie kolizji otrzymał mandat karny.

Aktualnie na miejscu zdarzenia nie ma już żadnych utrudnień w ruchu drogowym.