Kolizja trzech pojazdów na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie zakończona hospitalizacją jednej osoby

Na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie doszło do kolizji, w której brały udział aż trzy pojazdy – w tym autobus miejski. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia jedna osoba musiała zostać przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zajmują się obecnie wyjaśnieniem szczegółów i ustaleniem przyczyn tego zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj na wspomnianej już wcześniej ulicy Lwowskiej. Kolizja trzech pojazdów skończyła się hospitalizacją jednego z uczestników.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, zaraz po godzinie 14:00. Miejsce to ulica Lwowska, dokładniej przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2. Wstępne ustalenia policji sugerują, że kierowca mercedesa, 48-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadący w stronę ronda Pobitno, najpierw zahaczył o lusterko audi jadącego w tym samym kierunku, a następnie uderzył w autobus komunikacji miejskiej.

Mężczyzna ten, ze względu na swoje obrażenia, został przewieziony do szpitala. Na szczęście, pozostali uczestnicy kolizji nie potrzebowali pomocy medycznej.

Na skutek zdarzenia doszło do oderwania koła od mercedesa, co skutkowało blokadą jednego z pasów ruchu na około dwie godziny.