Zaplanowany na 2024 Kiermasz Wielkanocny w CH Plaza Rzeszów – miejsce prezentacji regionalnych produktów

W jednym z największych centrów handlowych w Rzeszowie, CH Plaza, odbędzie się wydarzenie o znamionach tradycji. W dniach od 27 do 29 marca 2024 roku klienci będą mieli okazję doświadczyć atmosfery Kiermaszu Wielkanocnego. Na stoiskach eksponowanych będzie szeroka gama produktów regionalnych, od artystycznego rękodzieła, przez świąteczne przysmaki, aż po unikalne przyprawy.

Od wielu lat Kiermasz Wielkanocny jest regularnie organizowany w rzeszowskiej Plazie. Każda kolejna edycja to nowa porcja inspiracji do dekoracji świątecznego stołu. Wśród oferty wystawców nie zabraknie ręcznie wykonanych pisanek, stroików i innych ozdób wielkanocnych. Ponadto, na sprzedaż dostępne będą baranki, palmy, wiklinowe koszyki oraz serwety, tkaniny dekoracyjne czy artykuły do decoupage. Nie zabraknie również wyrobów z filcu, sklejki czy drewna.

Gastronomia stanowi istotną część kiermaszu. Stoiska gastronomiczne oferują tradycyjne potrawy regionalne idealne na Święta Wielkanocne, a także niespotykane przyprawy z różnych regionów świata. Przez trzy dni kiermaszu można również nabyć ręcznie malowane ubrania czy naturalne kosmetyki.

Kiermasz Wielkanocny w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się 27 marca 2024 roku i potrwa do 29 marca tego samego roku. Stoiska wystawców będzie można odwiedzić w przestrzeni atrium centrum handlowego, codziennie w godzinach jego otwarcia, czyli od 10:00 do 21:00.