Nowo otwarty salon z biżuterią Pandora w Galerii Rzeszów zaprasza miłośników skandynawskiego designu

Znana marka biżuteryjna Pandora, pochodząca z Kopenhagi, otworzyła odnowiony butik w Galerii Rzeszów. Świeżo wyremontowany sklep jest teraz gotowy na przyjęcie wielbicieli eleganckich i oryginalnych projektów tej skandynawskiej marki.

Galeria Rzeszów stała się miejscem, gdzie salon Pandora zyskał zupełnie nowe oblicze. Znajdujący się na parterze popularnego centrum handlowego, butik został gruntownie odświeżony i wyposażony w najnowsze kolekcje biżuteryjne marki. Dzięki temu klienci będą mogli doświadczyć jeszcze większego komfortu podczas zakupów.

Pandora jest znana przede wszystkim z unikalnych bransoletek modułowych, które dają klientom możliwość personalizacji swojej biżuterii. Teraz, w nowej odsłonie salonu w Galerii Rzeszów, klienci będą mieli okazję przeżyć to doświadczenie na nowo w odświeżonej i atrakcyjnej przestrzeni.

Swoją lokalizacją, sklep Pandora cieszy się doskonałą ekspozycją – znajduje się tuż przy głównym wejściu do Galerii Rzeszów, między restauracją McDonald’s a salonem księgarni Empik. Dzięki temu bez trudu można go znaleźć podczas wizyty w rzeszowskim centrum handlowym.