Tragiczny incydent na ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie: zmarł 59-letni mężczyzna

W środowy poranek, przed jednym z bloków mieszkalnych na rzeszowskiej ulicy Mikołajczyka doszło do tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze policji byli zaangażowani w czynności na miejscu zdarzenia, gdzie życie stracił 59-letni mężczyzna.

Policjanci zostali powiadomieni o niepokojącej sytuacji, która miała miejsce przed blokiem numer 8 na ulicy Mikołajczyka, około godziny 10:30. W odpowiedzi na zgłoszenie, skierowano na miejsce patrol policyjny wraz z dwiema karetkami pogotowia.

Podczas wykonywania obowiązków przez pracowników firmy gazowej z Krosna, jeden z nich nagle zasłabł. To właśnie ten 59-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu jarosławskiego, stracił życie – informuje asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na miejsce wezwano również prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa. To on podejmie decyzję, czy ciało 59-latka powinno być zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Jak na razie, nie ma żadnych przesłanek sugerujących, że ktoś mógł przyczynić się do śmierci mężczyzny.