Policja interweniowała w sprawie brutalnej napaści nożem na kobietę podczas sporu domowego

Siły porządkowe zareagowały na zdarzenie, w którym mężczyzna zaatakował swoją byłą partnerkę podczas awantury domowej. Posądzonego o to, że kilka razy pokaleczył ją nożem, policja zatrzymała. Policjanci starają się ustalić wszystkie szczegóły tego incydentu.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek wieczorem, 2 kwietnia, w jednym z domów na osiedlu Biała. Tam 41-letni podejrzany pojawił się, aby odwiedzić swoje dziecko. Po zakończeniu czasu spędzonego z dzieckiem rozpoczął gwałtowny spór z matką dziecka, podczas którego brutalnie ją potraktował – pociągnął za nią, uderzył w okolice głowy i dziesiątki razy zaatakował nożem. Pomimo tej straszliwej sytuacji, 45-letniej ofierze udało się uciec. Znalazła schronienie u sąsiadki, która zadbała o nią i wezwała przez telefon pomoc medyczną. Dyżurny miejskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu i natychmiast skierował patrol policyjny na miejsce incydentu.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, osoba medyczna zajmowała się już poszkodowaną kobietą. Została ona natychmiast przetransportowana do szpitala. Policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika. Poprzez okno łazienki domu, w którym doszło do zdarzenia, dostrzegli mężczyznę siedzącego na podłodze i samookaleczającego się. Mundurowi przez otwarte okno dostali się do środka, neutralizowali go i udzielili mu pierwszej pomocy. Zatrzymany podejrzany, z licznymi ranami kłutymi, został również przewieziony do szpitala.