Trwa śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci kobiety odnalezionej w Rzeszowie

W prowadzonym pod okiem prokuratora śledztwie na temat zgonu nieznanej kobiety, policjanci intensywnie badają wszystkie okoliczności zdarzenia. Ciało kobiety zostało odkryte w miniony czwartek na ulicy Lubelskiej w Rzeszowie, a funkcjonariusze pracują nad pełnym rozwiązaniem tej tragicznej sprawy.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez asp. sztab. Magdalenę Żuk, rzecznik prasowy rzeszowskiej policji, na miejscu zdarzenia pracuje również technik kryminalistyki. W ramach prowadzonego postępowania, miejsce, w którym znaleziono ciało, jest dokładnie oglądane pod nadzorem prokuratora delegowanego przez Prokuraturę Rejonową w Rzeszowie.

Z ustaleń śledczych wynika, że wiek zmarłej kobiety nie jest jeszcze ostatecznie ustalony. Istnieje możliwość, że mogła to być bezdomna osoba. Informacje na ten temat są jednak wciąż niepotwierdzone. Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, zwłoki będą poddane sekcji zwłok w celu zbadania przyczyny śmierci. Według wstępnych informacji, nie ma dowodów na to, że śmierć kobiety była wynikiem morderstwa.